Figyelem, fontos üzenet az MVM-től!
Az MVM (Magyar Villamos Művek) hangoztatja, hogy senkinek sem szabad befizetnie azokat a számlákat, amelyeket az utóbbi időben kaptak. Az energiaszolgáltató felhívta a figyelmet, hogy a közelmúltban bevezetett rezsistop miatt nem indokolt a számlázási mód megváltoztatása.
Felfüggesztett számlakibocsátás
Az MVM tájékoztatása szerint a rendkívüli hideg időjárás miatt megnövekedett fűtési költségeket a kormány fogja átvállalni a családoktól. Ennek értelmében a szolgáltató felfüggeszti a számlák kiküldését, amíg részletes tájékoztatás nem érkezik a következő lépésekről.
Mit tegyen, ha már kapott számlát?
Ha Ön már megkapta a januári gázszámláját, akkor sem érdemes azt befizetnie. Az ügyfeleknek azt ajánlják, hogy várjanak a további információkra, még akkor is, ha a legutóbb kiállított számla a közelmúltban érkezett meg.
Kövesse figyelemmel a híreinket!
A gazdaság és az üzleti élet legfrissebb hírei, podcastok és pénzügyi tanácsok folyamatosan elérhetők az Economx.hu hírlevelében. Kérjük, iratkozzon fel, hogy naprakész maradhasson a fontos eseményekkel kapcsolatban.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy az MVM állásfoglalásai és a kormányzati intézkedések célja a családok anyagi terheinek csökkentése, különösen ebben a rendkívül hideg időszakban.

